MENÜ

VRM-200M Ameliyat Masası

Ürün Detayları:

Elektromekanik Hareketler
Lateral Tilt
Sırt Bölümü Pozisyonu
Ters Trendelenburg
Trendelenburg
Mekanik Hareketler
Ayak Bölümleri, Sağa / Sola
Ayak Bölümleri, Yukarı / Aşağı
Baş Bölümü
Yükseklik Ayarı
Ebatlar
En x Boy 610×2150 mm
Yükseklik (min) 735 mm
Yükseklik (max) 985 mm
Max. ve min. ölçüleri minderli ölçülen değerlerdir.
Açısal Özellikler
Ters trendelenburg -25°
Ayak bölümü yukarı aşağı +60°/ -85°
Trendelenburg +20°
Ayak bölümü yana 90°
Sırt bölümü hareketi +70°/ -35°
Baş bölümü hareketi +35°/ -80°
Lateral tilt hareketi +30°/ -30°
Böbrek cerrahi pozisyonu 250°
Fleks/Refleks 215°/ 110°

VRM-200M Ameliyat Masası

VRM-200M Ameliyat Masası, tüm operasyonların ihtiyacına uygun farklı derecede açılandırılabilen, tüm pozisyonların mekanik olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlayan son teknoloji ürünü bir ameliyat masasıdır. Bu ameliyat masası, uzun ömürlü olması ve düşük maliyetli olması ile dikkat çekmektedir.

Bu özelliklerinin yanı sıra, ameliyat masası operasyon sırasında sağladığı farklı derecelerde açılabilen baş ve ayak bölümü, skopi cihazı ile steril ortamı bozmadan geniş alanda görüntü alma imkanı ve yüksek X-Ray geçirgenliğine sahip kompakt malzemeden yapılmış üst tabla sayesinde kaliteli görüntü alma olanağı sunar.

VRM-200M Ameliyat Masası, cerrahi ekibin ve ekipmanların optimal düzeyde masaya yaklaşmasına imkan vererek operasyonel başarıya katkı sağlayan T Taban özelliği ile beş farklı cerrahi pozisyonunu hafızaya alarak ihtiyaç durumunda hızlı çağırma olanağı da sunar. Ayrıca, otuz tam hareketi garantileyen ve şarj olabilen batarya sistemi sayesinde elektrik kesintisi durumunda masa pozisyonlandırma olanağı sağlar.

VRM-200M Ameliyat Masası, sağlık sektöründeki tüm profesyonellere hitap eder. Cerrahlar, ameliyathane personeli ve hasta bakımı profesyonelleri gibi sağlık çalışanları, VRM-200M Ameliyat Masası’nın sunduğu yüksek performans ve kolay kullanım özellikleri sayesinde hastalarına daha iyi hizmet verirler. Bu ameliyat masası, kaliteli sağlık hizmetlerini sunan hastaneler, klinikler ve sağlık merkezleri için mükemmel bir seçimdir.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?