MENÜ

VRM-600L Ameliyat Masası

Ürün Detayları:

Elektromekanik Hareketler
Yatay Kayma Hareketi
Lateral Tilt
Trendelenburg
Ters Trendelenburg
Sırt Bölümü Pozisyonu
Yükseklik Ayarı
Mekanik Hareketler
Böbrek Cerrahi Hareketi
Merkezi Fren
Ayak Bölümleri, Sağa / Sola
Ayak Bölümleri, Yukarı / Aşağı
Baş Bölümü
Ebatlar
En x Boy : 780×2140 mm
Yükseklik (min) : 820 mm
Yükseklik (max) : 1220 mm
Max. ve min. ölçüleri minderli ölçülen değerlerdir.
Açısal Özellikler
Kayma hareketi: 300 mm
Ayak bölümü yukarı aşağı : +65°/-85°
Ayak bölümü yana : 90°
Lateral tilt hareketi : +20°/ -20°
Baş bölümü hareketi : +35°/ -80°
Sırt bölümü hareketi : +90°/ -40°
Trendelenburg : +25°
Ters trendelenburg : -25°
Böbrek cerrahi pozisyonu : 250°
Fleks/Refleks : 210°/ 115°

VRM-600L Ameliyat Masası

VRM-600L Ameliyat Masası, bariatrik cerrahi uygulamalar için özel olarak tasarlandı. Artık bariatrik hastaların konumlandırılması bir sorun değil. Ekstra geniş üst tablası, düz pozisyonda 400 kg kaldırma kapasitesi ile bariatrik hastaların rahatlıkla konumlandırılmasını sağlıyor. Üstelik, farklı açılarda ayarlanabilen baş ve ayak bölümleri, operasyonların özelliklerine uygun şekilde konumlandırma imkanı sunuyor.

Güçlü ve kompakt malzemeden yapılan üst tabla, yüksek X-Ray geçirgenliği sayesinde kaliteli görüntü alma olanağı sunuyor. Cerrahi ekibin ve ekipmanların optimal düzeyde masaya yaklaşmasına imkan vererek operasyonel başarıya katkı sağlayan T Taban özelliği, işlemin daha başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

VRM-600L Ameliyat Masası, beş farklı cerrahi pozisyonunu hafızaya alarak ihtiyaç duyulduğunda hızlı çağırma imkanı sunuyor. Ayrıca, tam hareketli batarya sistemi sayesinde elektrik kesintisi durumunda bile masa pozisyonlandırması sağlayabiliyor. Böylece, işlemlerin aksamadan devam etmesi sağlanıyor.

VRM-600L Ameliyat Masası, bariatrik cerrahi uygulamalar için ideal bir çözüm sunuyor. Bariatrik hastaların konumlandırılmasını kolaylaştıran ekstra geniş üst tablası, farklı açılarda ayarlanabilen baş ve ayak bölümleri, yüksek X-Ray geçirgenliği, T Taban özelliği, hafızalı cerrahi pozisyonlar ve batarya sistemi gibi özellikleriyle, sağlık hizmeti sunan kurumlar için ideal bir seçenek haline geliyor.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?