MENÜ

Vera Medikal

Vera Medikal

Vera Medikal

Vera Medikal, 2019 yılında İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. Hastane kurulumu, medikal ekipman üretimi, temini ve servisi alanlarında uzmanlaşmış olan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmaktadır. Bu nedenle, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen firmalarıyla iş birliği yaparak yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışı şubelimizle birlikte anahtar teslimi hastane kurulumu ve kuruluş sonrası teknik hizmetleri sağlamaktadır. Sektördeki deneyimimiz, teknolojik iş birliğine yatkınlığımız ve sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımımız ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Firmamız, hastane ekipmanları konusunda ileri teknolojiyi kullanarak hem Türkiye’de hem de dünya genelinde insan sağlığına katkı sunmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve sağlık sektöründeki yüksek talep ile birlikte hızla büyümekteyiz.

Vera Medikal olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktayız. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmekteyiz.

Sağlık sektöründeki yenilikleri yakından takip eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sadece ürün tedarik etmekle yetinmeyen bir firma olarak, sağladığımız hizmetlerle de öne çıkmaktayız. Bizimle çalışarak, sağlık sektöründeki gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilir; yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet almanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

İletişim

  • Ünvan: VERA MEDİKAL İHRACAT VE İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ
  • Adres: İkitelli OSB Mah. Giyim Sanatkarları San. Sit. 3B Blok No: 615, Başakşehir/İstanbul
  • Telefon: +90 212 877 69 45
  • E-posta : info@veramedikal.com.tr
Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?