MENÜ

Laboratuvar Ekipmanları

Laboratuvar Ekipmanları & Cihazları

Çok çeşitli, güvenilir ve doğru laboratuvar cihazları ve ekipmanları arasından seçim yapın. İster; santrifüj, sterilizatör, inkübatör ve güvenlik kabini gibi laboratuvar ekipmanları veya mikroskop, refraktometre ve sayaç gibi laboratuvar cihazları ihtiyacınız olsun, tüm hastane laboratuvar gereksinimlerinizde VERA’ya güvenebilirsiniz.

Hastane Laboratuvar Ekipmanları

Doğru teşhis ve tedavi için hastane laboratuvarlar ekipmanları hayati öneme sahiptir. Güvenilir test sonuçları yalnızca yenilikçi ve hassas ekipmanlar ile elde edilebilir.

Vera Medikal olarak on yılı aşkın süredir, dünya çapında yirmiden fazla ülkeye laboratuvar ekipmanları geliştirmekte, üretmekte ve tedarik etmekteyiz. Laboratuvar ekipmanları ve cihazları üretiminde uluslararası kabul görmüş kalite yönetim sistemi gerekliliklerini yerine getirmekteyiz. Laboratuvar malzemeleri tedarikindeki uzmanlığımız, kalifiye ve deneyimli servis ekibimiz tarafından desteklenmektedir.

Yüksek kaliteli laboratuvar ekipmanlarımız ile, eşsiz bir kullanıcı deneyimi ve benzersiz bir satış sonrası destek ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?